O tomto webu

Tento WEB vznikl v roce 2006 pro podporu společenského života hobby cyklistů soutěžících převážně v naší středočeské soutěži UAC. Autoři poskytují svoje záběry bez nároků na finanční odměnu, pro blaho závodníků, jejich příbuzných, kamarádů, známých, známých známých ... no prostě všech co mají něco s cyklistikou / cyklistou či cyklistkou. Zde vystavené fotky je proto možné volně použít pro reportážní práce, osobní nebo klubovou prezentaci. Pro reklamní a jiné ziskové účely jen se souhlasem jednotlivých autorů a osob na fotografiích zobrazených.

Autory většiny fotografií na tomto webu je Petr Janouš a jeho přítelkyně Lucie Skřivánková. O další se postarali jednorázoví přispěvovatelé: Jarka Jelínková, Vít Svěrák, Miriam, Michal Dvořáček, Václav Čepička, Mehně, Alfery, Marek Chott a Eda.

Přes veškerou snahu se nám nedaří a ani nepodaří absolvovat všechny podniky v okolí. Rádi bychom se proto obrátili na vás, co se pohybujete kolem cyklistických závodů a mohli byste se podělit o své podařené snímky. Rádi je uveřejníme v plném rozlišení a pokud do EXIFu snímku přidáte komentář, objeví se ten pod fotografií a určitě fotogalerii obohatí. Vítány jsou snímky ze závodů amatérských lig jako UAC, ŠUAC, CKKV, Cyklovary nebo masovek typu Krále Šumavy či Rámpušáka. Rádi se podíváme i na záběry z profesionálních podniků, však se těchto závodů na českých silnicích účastní často i amatérští jezdci. Nebojte se na nás obrátit ani se snímky ze závodů horských kol, cyklokrosu nebo dráhy, vždyť cyklistika je jen jedna.

racergallery@racergallery.com

Reportážní fotografie amatérských cyklistů.
Fotky z tohoto webu je možné volně použít pro reportážní práce, osobní nebo klubovou prezentaci.
Pro reklamní a jiné ziskové účely jen se souhlasem jednotlivých autorů a osob na fotografiích zobrazených.

© 2005 - 2020   RACERGALLERY.COM by Petr Janouš | Autoři, O webu | Developed by ADWS | RSS