Novinky11.09.2010 - Race Around Austria 2010

Hanka Ebertová na svém webu již umístila 2. díl reportáže z náročného závodu okolo Rakouska. Nechci zůstat pozadu a tak zde dávám vlastní výběr nejpovedenějších fotek ze závodu. Přestože se tentokrát překračovali hodně vysoké kořeny a na focení zbývalo pramálo času a snad ještě méně sil, mají pro mne tyto fotky něco navíc. Doufám, že se mi alespoň 1/100000 atmosféry a emocí prožitých v závodě podařilo zachytit a že na těch fotkách jsou vidět. Najděte si chvíli a po přečtění reportu na www.hankaebertova.cz mi k fotkám třeba i něco připište :-)
Rád bych tady za celý Kalamity tým poděkoval Hance za tři hluboké zážitky, které nám ve Slovinsku a Rakousku umožnila prožít. Vždyť při DOSu 2009 předvedla urputný boj se Sabrinou Bianchi, který skončil naprostou eufórií v cíli. Jen neuvěřitelná houževnatost jí mohla umožnit dokončit DOS 2010 - kdy neslezla ani v tom nejprudčím dešti. RAA 2010 bylo ve znamení lapálií Kalamity týmu kdy nic nešlo napoprvé a přesto se to Hance povedlo dotáhnout do zdárného konce!
Speciální díky mému švagrovi Zdeňku Hromotovi, že do toho s námi šel. Cyklistika mu byla vzdálená na hony, vpadl rovnou do toho nejtěžšího a nejdelšího závodu a přesto odvedl perfektní práci. Za Hankou pilotoval ty nejnáročnější noční sjezdy a vůbec s námi zarputile překonával všechny překážky a těžkosti, kterých se na nás při této Hančině derniéře vyvalilo požehnaně. Díky všem! více zde >

Reportážní fotografie amatérských cyklistů.
Fotky z tohoto webu je možné volně použít pro reportážní práce, osobní nebo klubovou prezentaci.
Pro reklamní a jiné ziskové účely jen se souhlasem jednotlivých autorů a osob na fotografiích zobrazených.

© 2005 - 2020   RACERGALLERY.COM by Petr Janouš | Autoři, O webu | Developed by ADWS | RSS