Fotografie závodů

Naposledy přidané

Tato sekce nabízí kompletní seznam všech fotogalerií (celkem: 182), rozčleněný podle lig - UAC, MASTERS, CKKV, KPO, KRÁL ŠUMAVY, OSTATNÍ (utěšeně se rozrůstá). Tlačítka lig slouží pro filtraci seznamu. Novinkou je datum, v kterém fotografie vznikly.

Po otevření fotogalerie se načtou všechny malé náhledy najednou. Po dobu načítání budete požádáni o strpení, protože u velkých galerií tato operace může chvíli trvat. Při hledání té své fotografie, už tedy nebudete muset procházet několik stránek náhledů, ale rovnou si nalistujete a otevřete tu svoji.

K otevření velkého náhledu jsou dvě cesty. První je kliknutí na čas pořízení snímku. Tím se otevře rychlý náhled bez doplňkových informací. Druhou cestou je kliknutí přímo na obrázek, čímž se otevře velký náhled doplněný o popisek, doprovodné informace a tři piktogramy. Piktogram "domečku" slouží pro návrat zpět na malé náhledy fotografií. Piktogram "pera" slouží k okomentování aktuálně prohlížené fotografie. Komentáře se zobrazují ve spodní části stránky pod malými náhledy, s odkazem na okomentovanou fotografii. Třetí piktogram slouží k tomu nejdůležitějšímu - ke stáhnutí fotografie v maximálním rozlišení. Pokud v seznamu fotogalerií bude v kolonce Plné rozlišení uvedeno "NE", pak se tyto obrázky na web už nevešly a třetí piktogram bude chybět.

Reportážní fotografie amatérských cyklistů.
Fotky z tohoto webu je možné volně použít pro reportážní práce, osobní nebo klubovou prezentaci.
Pro reklamní a jiné ziskové účely jen se souhlasem jednotlivých autorů a osob na fotografiích zobrazených.

© 2005 - 2020   RACERGALLERY.COM by Petr Janouš | Autoři, O webu | Developed by ADWS | RSS